Každej si zaslouží druhou šanci, i kdyby ta první byla poslední.

Tak mě napadlo, že ty slohy můžou být už dost otravné

28. dubna 2011 v 23:58 | Honzoš... |  Kniha šílených nápadů
Kdo to taky má neustále číst, že? No nevim, jestli tohle bude nějaká změna, možná se opět rozepíšu, vlastně je to asi poměrně jistojistějistojisťácké.
Dopisy začínají Ahoj.
a taky něco o jídle.
Pak má snad následovat nějaký hlavní bod. Hlavní bod nemám. Bohužel. Ale místo toho oplývám celou nůší (píše se to tak?) vedlejších, nepodstatných a pravděpodobně velmi nudných bodíků.
Chápu tedy, že číst moje slohové práce a ještě mít před očima tu vidinu, že by člověk měl odpovídat, no nic moc, nezávidění hodná situace, ale to ještě neznamená, že králík není dobré maso. Ano zastánci králičích práv by jistě mohli namítat něco o tom, že zabíjení a pojídání králičího masa je kanibalismus a je to nelidské, ale buďme upřímní, co je na králicích lidského? Snad ty dlouhá rozkošná ouška? Nebo silné a chutné zadní běhy? Na smetanu s nima!
Sušenky nemůžou být zdravé, je to pro ně fyzicky nemožné, už přece jen proto, že jsou sušeny, z čeho jsou sušené? Lijí do nich rum a pak ho nechají odpařovat, myslím, že kolem sušenek celkově panuje taková tajemná atmosféra, co to vlastně je, kde se bere ta hmota z níž se dělá hmota ze které se následně produkují zaručeně pravé například lázeňské bebe tatranky? Ale ke kávě je tato bakelitová pochoutka zajisté povolena, protože káva svou výtečnou a nepřekonatelnou, jemně nahořklou chutí vyrovnává jakékoli možnosti přiotrávení se nezdravou či zdravou stravou.
Některým lidem nezbývá nic jiného než jíst i horší věci než anální výplody slepic.
Platón byl rozumný člověk, tuším že to byl on kdo zemřel v úctyhodném věku někde v příkopu po propařené noci se svými studenty? Je to možné? Snad tady neuvádím v omyl mé četné (:-D:-D:-D) čtenáře, kteří jsou nicméně stejně schopni si to ověřit na mnohých serverech. Platón tedy musí být vždy správnou volbou proč by tedy ne. Člověk když musí, vymyslí leccos.
Mluvíme-li zde dále o knihách je třeba zmínit báječný titul, který jsem v nedávné době přelouskal. Jedná se o Gottland. Kniha reportáží o ČR, naší drahé vlasti a o komančích a tak podobně, z pohledu polského autora. Opravdu hluboce depresivní a těžce pravdivé počtení.
Myslím, že to by sem pro dnešek mohlo stačit a posouvám se dál,
následuj mé kroky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama