Každej si zaslouží druhou šanci, i kdyby ta první byla poslední.

Pohádka o Íně a Ohy

23. června 2009 v 20:00 | Honzoš... |  Povídky
Jak všichni moc dobře dobře dobře a možná ne až tak dobře víme, Ína a Ohy byly a jsou sestry. Hodně si dopisují a hodně tančí, tedy vlastně tančí jen Ohy, uzbekistánské národní tance. Ína jí k tomu jí a zpívá. Holky jsou šikovné a mají se rády. Nikdy se sice nesetkaly osobně ale to jim už dávno přestalo vadit, nakonec city dálka neovlivní.
Nu jedna z mnoha šťastně nešťastných příhod, které dopadly všelijak, byla tato.
Jednoho krásného dne v Moskvě nastoupil do letadla muž - byl krásný, měl rezavé vlasy a vodkou podlité oči a opravdu velký a když říkám velký myslím tím obrovský (!!!) nos. Jmenoval se...Salamahadganatinpag....byl to dělník v jedné továrně na pálenky. Nu tak tenhle týpek, pro jednoduchost textu dále uváděn jen jako Salam, měl namířeno do Venezuely - nějaké obchodní jednání blíže neurčeného typu (to je jako druhu akorat mnohem oficielnější). Ale! Měl ještě jednu důležitou zastávku, děti hádejte kde? No jistě na letišti v Uzbekistánu.
Vystoupil tedy právě tam a na letišti se stavil na kus žvance a svým vyspělým a civilizovaným vzhledem francouzského šlechtice uchvátil a ukradl srdce ctnostné panně Ohy, jež ho v návalu vášně, kdy viděla doslova oranžově požádala, ó bože, o autogram. Vyfotila se s ním a minutu po tom co odešel napsala své sestře, že potkala Toho jediného, že to je on, jejího srdce šampión, a pak se rozplakala steskem.
Salam tedy pokračoval dál dalším letadlem a myslel na to, že do Uzbekistánu už se radši nikdy nevrátí, protože ty místní baby jsou fakt děsivý, hlavně ta z toho fast - foodu. Objednal si vodku, protože měl žízeň, ne nebylo to aby zapil to divný setkání. Usnul. Probudila ho roztomilá malá čínská letuška. Kde se sakra v Ruském letadle vzala čínská letuška? Udivuje to ještě někoho krom opilého Rusa? Ne neudivuje, to je ten proces asijsko evropské postintergrace v zájmu nižších finančních skupin.
Letuška pizdá něco o tom, že letadlo už přistálo a že kdyby byl tak laskav a mohl si vystoupit bylo by to strašně prima. Blbě se u toho tlemí. Salam vystupuje a kouká, nevěřícně.
SAKRA tak z téhle ženské jde vážně strach, je to ta divná z Uzbekistánu a čeká tu na něj s kytkou, jak to kurva udělala? Mává na něj. Salam jde k ní a ona praví jak moc že je krásný, ó bože, o co jí jde? Pak řiká, že se jmenuje Ína a je to sestra Ohy té strašně fajn holky z Uzbekistánu. Aha tak tim se to všechno vysvětluje, přece se sem nedostala tak záhadně rychle. Vychází z letiště a ta ženská ho furt pronásleduje a cpe mu pod nos tu smradlavou kytku, která jako by povadla vždycky když se přiblíží jeho mužskému odéru či vodkovému dechu.
Ína pozve Salama do hotelu, aby se vyspal a že si musí promluvit o sestře, ten se chce vymluvit, ale když uvidí šílený výraz ucha dívky (věděli jste že venezuelské dívky dokážou aby se jejich uši tvářily fakt zle?) svolí a jde s ní.
Ona neustále mluví o tom jak její sestra neustále mluví o něm a on je z toho fakt vyděšenej až pohár prostě přeteče. Řekne Íně, že si myslí, že Ohy je fakt dost divná, a vůbec mu obě sestry přijdou fakt ujetý a že de, protože se bojí o svůj život. V tu chvíli se Ína zvedne, řekne, že nic nebude stát štěstí její sestry v cestě a praští milého Salama vysavačem po kebuli.
Salam se probírá v manželské postely a nad ním se sklání Ohy, nebo Ína, sám neví a má na sobě JENOM závoj od svatebních šatů. Říká něco divnýho o manželství a vztahu a obzvlášť Salama vyděsí slovo navěky. A tak se Ohy vdala za Salama a měli spolu spoustu dětí, ale to je jiný příběh o dvojčatech Utš a Etu.
(pro ujasnění, později vyplynulo, že když Ína praštila Salama vysavačem po kebuli, zatloukla ho do velke, rakvi podobné bedny a poslala do Uzbekistánu expresní vzducholodí a chudák Salam byl tak mimo z nedostatku vzduchu, že řekl ANO na tajném svatebním obřadu ve skalách, protože si myslel, že se ho ptají jestli by si dal ještě jednu hašlerku....bližší informace o svatební noci jsou dost neurčité ale obsahují slova jako "medvěd" "pyramida" "kam se poděl ten tučňák" "a co to je za slizskou potvoru v te řece" )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucinkaaaa Lucinkaaaa | 23. června 2009 v 20:17 | Reagovat

No tak konečně jsem se dočkala tý slíbený pohádky :) ... A kdy bude pokračování o Utš a Etu? :)

2 Honzoš... Honzoš... | 23. června 2009 v 20:21 | Reagovat

piš potichu...vzbudíš Utš (holka)....nemas zač, uvidime kdy neco sesmolim

3 bara bara | 23. června 2009 v 20:44 | Reagovat

héééj no ne! to je hustý!

4 Honzoš... Honzoš... | 23. června 2009 v 20:53 | Reagovat

opet a znovu ti mockrat dekuju

5 Bels Bels | Web | 3. října 2009 v 21:38 | Reagovat

Lool, tak to je dobrý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama