Každej si zaslouží druhou šanci, i kdyby ta první byla poslední.

Vyšetřování ztráty našeho zrzavého psa (návod)

17. března 2009 v 19:06 | Elepfun |  Povídky
Ingredience:
Jednoho zrzavého psa střední velikosti (nejlépe hrubosrstého) se sexuálními choutkami, který bude ochoten se ztratit
Jednoho nezodpovědného páníčka
Jednu matku ve Washingtonu DC
Žádné vodítko

Náročnost na jednu osobu:
2sms zprávy a 34, 5 min volání (v případě matky ve Washingtonu je nutno počítat s časovým rozdílem a veškeré výdaje přepočítávat na dolary)

Vezmeme jednu garáž a otevřeme ji zcela dokořán. Jeden zrzavý pes opustí svůj domácí přístav a vydá se na cestu za sexuálním dobrodružstvím. Jeden nezodpovědný páníček ho ještě chvíli volá, ale kolem deváté večer na něj padne únava a jde si v klidu lehnout.
Ráno vše má běžný ranní průběh. Jeden nezodpovědný paníček tvrdí, že již spravil policii o ztrátě zrzavého psa střední velikosti (nejlépe hrubosrstého).
Během dne ohlašuje jistá slečna S na policii a do útulku Dášenka nález jednoho zrzavého hrubosrstého psa střední velikosti. Policie tedy podle známky na krku psa určí nezodpovědného pánička a vyšle vůz do jeho trvalého bydliště.
Cestou ze školy potkává subjekt Jana automobil městské policie, ale schován pro všechny případy za keřem tomu nevěnuje větší pozornosti. Poté již zmíněný subjekt naváže telefonický kontakt s nezodpovědným páničkem ohledně místa pobytu psa. Po 3 min hovoru se dozví, že pes je dočasně nepřítomen, tudíž je o tom nutno spravit policii České republiky a Útulek Dášenka v Lučanech.
Nejprve proběhne 5 min rozhovor s majitelkou útulku, která již o psu ví a udá subjektu číslo mobilu a adresu současného pobytu nálezkyně. Následuje další hovor a to s nálezkyní S, trvající 4 min. Subjekt dále oznámí páníčkovi, že je pes nalezen a během 4,5 min spojení vyslechne pokyny týkající se vyzvednutí hledaného psa.
Vezmeme mobilní telefon a ve spěchu napíšeme smsku s textem: JDU PRO NEJ a odešleme na adresu pána. Přijmeme přeposlanou zprávu původně od jistého nejmenovaného pana Karla Šmída- mechanika, který se snažil dovolat a poté dopsat na matku-majitelku psa-nacházející se právě ve Washingtonu DC, protože na ni dostal kontakt od městské policie.
Po krátké cestě vyzvedneme psa od slečny S. Zpráva pro nezodpovědného pána: MAM HO.
Poté patnáctiminutový rozhovor se starostlivým páníčkem plný ujišťování, že pejsek neutrpěl větší psychické ani fyzické újmy.
Přeji Vám úspěšnou realizaci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 20. března 2009 v 22:18 | Reagovat

prosím stav se na mým blogu

2 andrea andrea | E-mail | Web | 29. března 2009 v 0:06 | Reagovat

tak tomuhle taky tleskám...ale asi ne tak vehementně jako těch pár černobílejch lidí v sále či kde)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama